امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

معرفی برگزیدگان جشنواره بین المللی داستان «انگشت جادویی»

۱۳ برگزیده چهارمین جشنواره بین المللی داستان کودک «انگشت جادویی» معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، دبیر برگزاری جشنواره داستان کوتاه "انگشت جادویی" گفت: در بخش بزرگسال این رویداد رقابتی، داستان «دال دال در جستجوی ناخدا کوتی» نوشته ساره سامی از سروستان فارس مقام اول و «آهنگ هندی» نوشته عطیه خراسانی از زاهدان مقام دوم را کسب کرد.
 
الهام مزارعی افزود: در این بخش از داستان‌های «غول بیابونی» نوشته لیلا باقی پور از تهران، «کیف پول» نوشته قاسم علی نژادیان از فولادشهر اصفهان و «چشمه» نوشته علی کلانتری فرد از کشور ترکیه تقدیر شد. 
 
وی گفت: در بخش سنی ۸ تا ۱۲ سال داستان «تپلستان» نوشته شنتیا خادمی از شیراز مقام اول را کسب کرد و به ترتیب داستان‌های «مترسک» (دنیا اسکندرزاده-تهران)، «صلح با حیوانات» (محمدجواد خرمی زاده- شیراز) و «نسل غلط گیر» (فاطمه انجوی نژاد – شیراز) مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
دبیر برگزاری جشنواره داستان کوتاه "انگشت جادویی" گفت: در بخش ۱۲ تا ۱۸ سال «آخرین بازمانده پشغالی» نوشته مهتا سلیمی از قزوین مقام اول و داستان «همه چیز از یک مداد شروع شد» نوشته یگانه محقق از کشور افغانستان مقام دوم را از آن خود کردند.
 
مزارعی گفت: در بخش یادشده از «قبرستان درخت» نوشته مینا وطن خواه (بندرعباس)، «میراث جادوگر» نوشته محدثه گوایی از شهرستان مرودشت تقدیر شد.
 
چهارمین جشنواره بین‌المللی داستان کوتاه انگشت جادویی ۲۶ و ۲۷ شهریور در تالار حافظ شیراز برگزار شد. 
سه شنبه 28 شهريور 1396
بازدیدها 114
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6548


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: