امروز چهارشنبه 1 آذر 1396  -  3 ربیع الاول 1439  -  22 نوامبر 2017

 


Print

سرقت خودرو حامل نوزاد/کودک هشت ساله پس از ۲ ماه آزاد شد/بچه‌دزدی در ایستگاه مترو/...

سرقت خودرو حامل نوزاد/کودک هشت ساله پس از ۲ ماه آزاد شد/بچه‌دزدی در ایستگاه مترو/سارق طلاهای کودک 4 ساله دستگیر شد

سرقت خودرو حامل نوزاد
 
سارق فرصت طلب وقتی خودرو روشن زن جوان را در پارکینگ فروشگاهی واقع درشهر «فونتانا»ی کالیفرنیا دید، بدون توجه به فریادهای او، خودرو را با نوازدی روی صندلی عقب به سرقت برد.زن جوان به پلیس گفت: «فرزندم داخل ماشین خواب بود به همین خاطر با روشن کردن کولر، با سرعت به داخل فروشگاه رفتم تا خریدهایم را بیاورم، اما همان لحظه یک سارق که روی نیمکتی در نزدیکی محل نشسته بود با دیدن خودرو روشن ودر حرکتی سریع آن را مقابل چشمانم سرقت کرد. من هم فریاد زنان در پارکینگ به دنبالش دویدم و برای نجات فرزندم تلاش کردم اما بی‌فایده بود.» پس از گزارش سرقت و کودک ربایی و شروع تحقیقات پلیسی، 90 دقیقه بعد، خودرو خالی این زن توسط پلیس پیدا شد. سارق کودک ربا نیز در مخفیگاهش به دام افتاد و کودک هم سالم پیداشد، اما هنوز انگیزه این ماجرا مشخص نیست.
 
روزنامه ایران
............................................................

 
کودک هشت ساله پس از ۲ ماه آزاد شد
 
کودک هشت ساله جنوب کرمانی با همکاری معتمدان و بزرگان دلگان سیستان و بلوچستان از چنگال آدم ربایان آزاد شد.
 
پسربچه ۸ ساله که در دلگان سیستان و بلوچستان به دلیل طلب مالی اشتباهی توسط آدم ربایان ربوده شده بود بعد از ۶۰ روز آزاد شده است.
 
یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با بیان اینکه این کودک (ی.ز) نام داشته است، اظهار کرد: این پسربچه از ۲ ماه قبل در چنگال آدم ربایان گروگان است.
 
وی تصریح کرد: این کودک از اهالی عنبرآباد استان کرمان بوده است.
 
یک منبع آگاه با تاکید بر اینکه تلاش برای آزادی این گروگان از همان ابتدا آغاز شده بود، گفت: این کودک سرانجام با همکاری معتمدان و بزرگان دلگان سیستان و بلوچستان آزاد شده است.
 
معتمدان، ریش سفیدان و بزرگان طوایف سیستان و بلوچستان نقش بسزایی در افزایش امنیت پایدار در این منطقه داشته اند.

دلگان پرس
 
............................................................
 
بچه‌دزدی در ایستگاه مترو +عکس
 
مردی معتاد کوک سه ساله هندی را در ایستگاه قطار از مادرش ربود و پس از 4 روز، کیلومترها دور تر از ایستگاه رها کرد.

 
کودک سه‌ساله هندی در ایستگاه مترویی در هند توسط مرد معتادی ربوده و پس از گذشت 4 روز جستجو کیلومترها دورتر از ایستگاه پیدا شد.
 
آدم‌ربا در یکی از ایستگاه‌های متروی بمبئی، پسر سه ساله ای را پس از آنکه مادرش او را به قصد خرید تنها گذاشت ربود. دوربین ها تصویری از این مرد را تلوتلوخوران در حالیکه کودکی در آغوش دارد نشان می‌دهد. چهار روز تجسس پلیس برای یافتن کودک بی‌حاصل بود تا اینکه در نهایت روز چهارم زنی با اداره پلیس تماس گرفت و  از پیدا شدن کودکی تنها در محل زندگی‌اش خبر داد.
 
این زن در پاسخ به سوالات خبرنگاران و نیروهای پلیس گفت: از خانه بیرون رفتم که ناگهان در مسیر به کودک سرگردانی برخوردم که بسیار شبیه به کودکی ربوده شده‌ای بود که عکسش را در روزنامه دیده بودم. پس از اطمینان بلافاصله با پلیس تماس گرفتم و مطمئن شدم که این همان پسربچه گم‌شده است. 
 
پلیس از این زن خواست تا آمدن خانواده‌اش او را نزد خود نگه دارد.  در حال حاضر این پسربچه به آغوش خانواده‌اش بازگشته است.
 
هنوز خبری مبنی بر دستگیری آدم‌ربا منتشر نشده است.

باشگاه خبرنگاران جوان
............................................................
 
سارق طلاهای کودک 4 ساله دستگیر شد
 
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری سارقی که طلاهای یک کودک چهار ساله اصفهانی را هنگام بازی سرقت و متواری شده بود خبر داد.
 
حسن یاردوستی اظهار داشت: مأموران گشت انتظامی یکی از کلانتری‌های شهر اصفهان از طریق اعلام مرکز فوریت‌های 110 اصفهان از سرقت طلاهای یک کودک مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.
 
وی ادامه داد: مأموران، اطلاعاتی در خصوص مشخصات ظاهری سارق از کودک دریافت کردند و بلافاصله وارد عمل شدند که موفق شدند کم‌تر از چهار ساعت پس از وقوع سرقت سارق را شناسایی و دستگیر کنند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان بیان داشت: در بازرسی بدنی از سارق طلاهای سرقت شده کشف و متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.
 
یاردوستی در پایان به خانواده‌ها هشدار داد: کودکان خود را در کوچه و خیابان رها نکنید و همیشه مراقب فرزندان خردسال و کم‌توان خود باشید تا طعمه سارقان و افراد شیاد نشوند.

شهر فردا


 
چهارشنبه 22 شهريور 1396
بازدیدها 80
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6500
حوزه: جهان نما


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: