امروز چهارشنبه 1 آذر 1396  -  3 ربیع الاول 1439  -  22 نوامبر 2017

 


Print

آغاز بکار هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک فردا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش می یابد.

این نمایشگاه  نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان است که در آن هر چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی تا انواع کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.
 
به‌گزارش جهان اقتصاد به‌نقل از‌ روابط عمومی و اطلاع رسانی هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک؛ در این نمایشگاه جدیدترین کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان، اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده،مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک،کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد‌، نشریات، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک و  انواع اسباب بازی ها ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.
 
توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه، مهمترین اهداف برگزاری” هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک” است.
 
در هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک که در سالن های(۷- سری ۲۵ و ۲۷) نمایشگاه بین المللی تهران برپا می‌شود، در کنار شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگی هایی از کشورهای (کره جنوبی، بلغارستان، هلند، آلمان، ترکیه، چین و انگلستان) حضور دارند.
 
رئیس ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک گفت: امروزه نوزادان و کودکان سرمایه‌های معنوی، معماران سازندگی، مولدان مایحتاج زندگی و آموزندگان دانش و پژوهش آینده جامعه و کشور هستند و لذا مراقبت در تربیت، سلامت، رشد و تکامل فکری، ایمنی آنها امری ضروری و حیاتی است.
 
محتشم امیری اضافه کرد: یکی از فرصت های بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانایی‌ها و قابلیت‌های واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی، حضور در نمایشگاه‌ها است و حضور در نمایشگاه باعث می‌شود تا توانمندی بنگاه‌های مختلف به معرض نمایش گذاشته شده و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.
 
در این نمایشگاه همچنین گروه های مردم نهاد( (NGOو سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.
 
برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادگان، معاینه جسمی، بینایی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان؛ از دیگر برنامه های هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک خواهد بود.
 
هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک ازفردا تا ۲۵ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است. 
سه شنبه 21 شهريور 1396
بازدیدها 148
دیدگاه ها 0
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6484


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: