امروز چهارشنبه 1 آذر 1396  -  3 ربیع الاول 1439  -  22 نوامبر 2017

 


Print

خودکشی پلیس فرانسوی بعد از قتل دو فرزند و همسرش

یک پلیس فرانسوی در پی اختلاف خانوادگی، همسر و دو کودک خود را به ضرب گلوله کشت و سپس خودکشی کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع قضایی فرانسه اعلام کردند یک مامور پلیس این کشور صبح روز یکشنبه بعد از کشتن همسر و دو فرزند سه و پنج ساله خود در یک ایستگاه قطار در شمال فرانسه به علت اختلاف خانوادگی، با سلاح گرم خودکشی کرد.
ویرژینی ژیرار، دادستان کومپینی در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، عامل این قتل یک مامور پلیس وابسته به مرکز پلیس پاریس بود که نتوانسته بود قصد همسرش را برای ترک وی تحمل کند.
 
صبح روز یکشنبه ماموران ژاندارمری به علت اختلافات خانوادگی به منزل این زوج مراجعه کردند. مادر خانواده که متولد سال 1983 بود به ماموران توضیح داد می خواهد منزل را ترک کند. در این لحظه همسر وی در خانه نبود.
 
دادستان گفت همسر وی که مامور پلیس متولد 1979 بود وقتی به منزل آمد رفتاری کاملا آرام داشت و از این که یکی از همسایه ها همسر و دو فرزند سه و پنج ساله اش را به ایستگاه قطار نویون در فاصله 10 کیلومتری ببرد، مخالفتی نکرد. دو فرزند دیگر خانواده را همسایه ها نگهداشته بودند.
 
دادستان افزود: اما در ساعات پایانی صبح در حالی که مادر و دو فرزند روی سکوی ایستگاه در انتظار بودند، عامل قتل ظاهر شد و با شلیک گلوله های زیادی اول همسر و بعد دو فرزندش را کشت.
 
این منبع افزود: تحقیقاتی در جریان است تا مشخص شود این پلیس از اسلحه خدمت خود برای این سه قتل استفاده کرده است یا خیر. 
دوشنبه 20 شهريور 1396
بازدیدها 88
دیدگاه ها 0
امتیاز 1 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6479
حوزه: جهان نما


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: