امروز دوشنبه 1 آبان 1396  -  2 صفر 1439  -  23 اکتبر 2017

 


Print

تهران میزبان نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان

محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از 22 تا 25 شهریور ماه میزبان نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان است که در آن هر چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی تا انواع کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

به گزارش عصر اقتصاد از  ستاد خبری هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک؛در این نمایشگاه شرکت های مختلف تولیدی، خدماتی و صنایع وابسته داخلی و خارجی، جدید ترین و نوین ترین کالاها، تولیدات و دستاوردهای این حوزه را طی چهار روز ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
 
در هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک که در سالن های(7،27 و سری 25) نمایشگاه بین المللی تهران برپا خواهد شد، شرکت ها و نمایندگی هائی از کشورهای (کره، بلغارستان، هلند، آلمان، ترکیه، چین و انگلستان) حضور دارند.


 
رئیس ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر،نوزاد و کودک گفت: امروزه نوزادان و کودکان سرمایه‌های معنوی، معماران سازندگی، مولدان مایحتاج زندگی و آموزندگان دانش و پژوهش آیندة جامعه و کشور هستند و لذا مراقبت در تربیت، سلامت، رشد و تکامل فکری، ایمنی آنها امری ضروری و حیاتی است
 
محتشم امیری اضافه کرد:یکی از فرصت های بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانایی‌ها و قابلیت‌های واحدهای تولیدی،تجاری و خدماتی،حضور در نمایشگاهها است و حضور در نمایشگاه باعث می‌شود تا توانمندی بنگاه‌های مختلف به معرض نمایش گذاشته شده و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.
 
وی افزود: بر این اساس هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودکMBC 2017 " در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود تا فعالان و صاحب‌نظران این حوزه در محیطی تجاری و تخصصی گردهم آمده و با یکدیگر به تبادل تجارت و دانش بپردازند.
 
در هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک؛کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد ،نشریات، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و  انواع اسباب بازی ها ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.
 
توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه ، مهمترین اهداف برگزاری" هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک" است.
 
برپائی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادگان ، معاینه جسمی ، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان ؛ از دیگر برنامه های هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک خواهد بود. 
شنبه 21 مرداد 1396
بازدیدها 206
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6196


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: