امروز دوشنبه 1 آبان 1396  -  2 صفر 1439  -  23 اکتبر 2017

 


Print

چهار کتاب کار برای کودکان کم‌توان منتشر شد

مجموعه کتاب‌های کار کودک من به منظور بهره‌برداری کودکان کم‌توان منتشر شد.

به گزارش کودک مدیا به نقل از خبرگزاری مهر، انتشارات مدرسه مجموعه کتاب‌های کار کودک من را به قلم مریم فرزانه جاجرمی و کبری صفری منتشر و روانه بازار کرد.
 
این مجموعه که با هدف استفاده کودکان استثنایی طراحی و تالیف شده است و برای نخستین بار در ایران با چنین رویکردی در معرض تولید قرار گرفته است، ‌ شامل چهار جلد با عناوین آشنایی با مشاغل، آشنایی با وسائل نقلیه، آشنایی با مفاهیم ریاضیات و آشنایی با میوه‌هاست.
 
این کتاب‌ها در قالب تمرینی، برای مخاطب خود این امکان را فراهم می‌کند تا در دورن کتاب آموخته‌ها و آنچه به او منتقل می‌شود را به آزمون نیز بگذارد. این کتاب‌ها مطالبق با متون آموزشی دوره آمادگی مقدماتی تهیه شده و انتظار می‌رود با مطالعه آن  موضوع تعمیم مسائل آموزسی در منزل برای کودکان تامین شود.
 
همچنین تهیه مواد بیشتر برای تمرین نوآموزان، تهیه متون غیر آموزشی برای والدین و جلوگیری از اتلاف وقت معلمان در کلاس و زمینه‌سازی برای تخصیص ساعات بیشتر برای دانش‌آموزان از اهداف دیگر تالیف این کتابها عنوان شده است.
 
تمرینات مختلفی در زمینه رنگ‌آمیزی، نقطه چین، وصل کردن، دست ورزی، زبان آموزی و تقویت ادارک از مهمترین اهدافی است که این مجموعه درصدد تامین آن است.
 
نشر مدرسه این چهار جلد را با قیمت هر مجلد هشت هزار تومان منتشر کرده است.

حمید نورشمسی


 
 
پنجشنبه 12 مرداد 1396
بازدیدها 96
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6111


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: