امروز دوشنبه 1 آبان 1396  -  2 صفر 1439  -  23 اکتبر 2017

 


Print

اخبار حوادث/از تلاش المیرا شریفی مقدم تا در خواست پدر عماد

اخبار حوادث/از تلاش المیرا شریفی مقدم تا در خواست پدر عماد

پیگیری مجری خبر سیما برای کودک گمشده+عکس
 
به گزارش کودک مدیا به نقل از گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر سیما با انتشار تصویری از یک کودک گمشده به همراه یک شماره تلفن از مردم ایران تقاضا کرد تا با به اشتراک گذاشتن این تصویر با دیگرکاربران فضای مجازی به پیدا شدن این کودک کمک کنند.
 

.................................................................................
 
محاکمه مادری که به خاطر رفتن به آرایشگاه باعث مرگ کودکش شد
 
 
این زن ۲۵ ساله برای رفتن به آرایشگاه به مدت ۶ ساعت کودک یک ساله خود را در هوای گرم تابستان در خودرو رها کرده بود. وی هنگام بازگشت با جسم بی جان فرزند خردسالش روبرو شد. به گفته پلیس این زن کولر خودرو را برای خنک نگه داشتن هوای داخل روشن گذاشته بود اما پس از بازگشت باتری ماشین تمام شده و دستگاه تهویه از کار افتاده بود.
 
رسانه‌های محلی می‌گویند که وی برای روشن کردن خودرو از یک مرد کمک خواست و در این هنگام پیکر کودک را پوشانده و جسد را پنهان کرده بود.
 
به گزارش ایسنا، این فرد پس از یک ساعت کودک را به بیمارستان منتقل می‌کند و با پلیس تماس می‌گیرد اما حرفی از مرگ فرزند خود نمی‌زند و ادعا می‌کند که کودک تشنج کرده است. با اینکه در ابتدا تصور می‌شد کودک در بیمارستان مرده اما کالبد شکافی جسد کودک نشان که او چند ساعت پیش از انتقال جان خود را از دست داده است.
 
بررسی دوربین‌های مدار بسته نشان می‌دهد که این زن از ساعت ۱۰ صبح تا چهار بعدازظهر در آرایشگاه بوده است/خبرفوری

.................................................................................
 
درخواست پدر «عماد» از رئیس مجلس
 
به گزارش کودک مدیا به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اسماعیل‌نژاد پدر «عماد» کودک مشهور حادثه تروریستی مجلس، در خصوص روند ادامه درمان فرزندش گفت: پس از منتشر شدن عکس عماد و مصاحبه‌های رسانه‌ها و مطلع شدن مسئولان وزارت بهداشت از بیماری فرزندم ملاقاتی را با وزیر بهداشت انجام دادم که در آن جلسه وزیر بهداشت با صدور نامه‌ای ما را برای درمان «عماد» به بیمارستان شریعتی ارجاع داد.
 
وی افزود: متاسفانه پس از مراجعه به بیمارستان شریعتی و دادن نامه وزیر بهداشت به مسئولان بیمارستان بر خلاف انتظار ما هیچ کس به نامه ما توجهی نکرد و تصاویر آوارگی ما نیز در پشت درب‌ اتاق‌های بیمارستان موجود است.
 
اسماعیل نژاد تصریح کرد: با ناامیدی از کمک مسئولان وزارت بهداشت راهی شهرمان شدیم اما پس از چند روز با ما تماس گرفتند که برای حضور در برنامه شبکه یک به تهران بیایید و تمام هزینه رفت و برگشت شما و مکانی برای اسکان در اختیارتان قرار می‌دهیم.
 
وی گفت: اما بازهم از ما فقط در راستای تبلیغات استفاده شد و کسی به داد ما نرسید، اکنون بعد از گذشت چندین ماه من به نقطه اول رسیده‌ام و تنها امیدم کمک رییس و نمایندگان مجلس است.
 
پدر عماد در پایان گفت: از نمایندگان و رییس مجلس تقاضا دارم به فریاد ما برسند، ما هم جزو گروگان‌های آن روز مجلس بودیم و همان زمان هم برای درخواست کمک از شما به مجلس آمده بودیم. امید من و خانواده‌ام برای درمان «عماد» به دستان نمایندگان مجلس دوخته شده است و از آنها تقاضا دارم به ما کمک کنند.
 
.................................................................................
 
زمان محاکمه مربی متهم به 42 مورد کودک آزاری مشخص شد
 
بعد از یک جنجال خبری سرانجام دادگاه لیورپول اعلام کرد که «باری بنل» سرمربی کودکان باشگاه "کرو الکساندرا" ماه ژانویه محاکمه خواهد شد.
 
به گزارش ایران آنلاین به نقل از آتلانتا،پرونده سوء استفاده جنسی بنل 63 ساله از کودکان در دوران آموزش فوتبال یکی از جنجالی ترین محاکمات تاریخ انگلیس نام گرفته است. وی  این جرایم را در طی سالهای 1983-1991 میلادی مرتکب شده است. در نوامبر 2016 پس از فاش شدن این اطلاعات توسط چندین شاگرد سابق بنل، این خبر به صورت علنی منتشر گردید. این مربی به 42  مورد آزار جنسی کودکان متهم شده است. در مجموع 8 نفر مورد خشونت وی قرار گرفته اند.
 
بنل بعد از روبرو شدن با اتهامات در بازجویی ها این اتهامات را رد کرده است.

 
شنبه 31 تير 1396
بازدیدها 98
دیدگاه ها 0
امتیاز 2 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 6017
حوزه: گوناگون


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: