امروز دوشنبه 1 آبان 1396  -  2 صفر 1439  -  23 اکتبر 2017

 


Print

اخبار حوادث

اخبار حوادث

زنی ۳ نوزادش را به قتل رساند و ۱۰ سال در فریزر منزلش نگه داری کرد
 
یک زن ۵۰ ساله فرانسوی اعتراف کرد اجساد سه فرزند نوزادش را بیش از ده سال در فریزر منزلش نگه داشته است.
 
دو روز پس از پیدا شدن اجساد منجمد شده سه نوزاد در شهر لوریان در غرب فرانسه، زنی ۵۰ ساله با بیان این که مادر این سه نوزاد است، اعتراف کرد آنها را پس از به دنیا آمدنشان خفه کرده است.
 
این زن ۵۰ ساله اعتراف کرد اجساد این سه نوزاد را بیش از ده سال در فریزر منزلش نگه داشته است.
 
دادستان لوریان روز گذشته در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد اولین تحقیقات علمی و نتایج کالبد شکافی ها ثابت می کنند این زن پس از هر بار زایمان نوزاد خود را خفه کرده و درون فریزر قرار داده است.
 
در موردی مشابه که سال ۲۰۱۵ در منطقه ژیروند در جنوب غرب فرانسه روی داد، اجساد پنج کودک در منزل مسکونی زنی ۳۵ ساله در روستایی کوچک پیدا شد
 
................................................................................
 
کودک آزاری با خوراندن فضولات توالت به پسرک
 
زن جوان و همسرش که پسران خردسالشان را مجبور به خوردن فضولات توالت فرنگی می‌کردند، به اتهام کودک آزاری، ضرب و شتم و شکنجه وحشیانه فرزندانشان، دستگیر و راهی زندان شدند.
 
«سارا آن وودی» ۲۵ ساله که با همکاری همسرش مرتکب این رفتارهای وحشیانه می‌شد، فرزندانش را تهدید کرده بود که هرگز از شکنجه‌ها حرفی به میان نیاورند.

اما این خشونت‌ها سرانجام لو رفت و زن جوان و همسرش از سوی مأموران پلیس Police «تگزاس» در  امریکا به خاطر اعمال وحشیانه‌ با دو پسر خردسالشان بازداشت شدند.فرزندان این خانواده که در وضعیت وخیمی هستند برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند و سپس به مرکز حمایت از کودکان بی‌سرپرست منتقل می‌شوند.

 
شنبه 24 تير 1396
بازدیدها 117
دیدگاه ها 0
امتیاز 2 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 5963
حوزه: جهان نما
منبع : رکنا


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: