امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

شبنم مقدمی: «شکلاتی» اقبال عموم را کسب می‌کند

بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: من به دلائلی که برایم با ارزش است به دنیای کودکان و سینمای کودک اهمیت می‌دهم، این سینما را تاکنون هم دنبال کرده‌ام و اگر باز هم کاری از دستم بر بیاید در این عرصه انجام می‌دهم.

به گزارش کودک مدیا به نقل از خبرگزاری فارس،شبنم مقدمي بازيگر سينما،‌تئاتر و تلويزيون درباره اولويت اصلي‌اش در انتخاب نقش هايي در ژانر بزرگسال و کود گفت:‌هر کدام از اين ژانرها براي من ارزش و جايگاه خاص خود را دارد و هيچکدام باعث نمي‌شود ديگري را فراموش کنم.
 
وي در ادامه يادآور شد: من به دلائلي که برايم با ارزش است به دنياي کودکان و سينماي کودک اهميت مي دهم، اين سينما را تاکنون هم دنبال کرده‌ام و اگر کاري هم از دستم بر بيايد در اين عرصه انجام مي‌دهم اما اين مانع نمي شود که به فيلم‌هاي ژانر بزرگسال نپردازم چرا که به اين سادگي نمي‌توانم دست از کار بزرگسالان بردارم.
 
مقدمي با اشاره به فيلم شکلاتي و اقبالي که در جشنواره فيلم کودک داشته گفت: به نظر من حتما ما در اکران عموم هم اقبال پيدا مي‌کنيم اميدوارم شکلاتي اين شانس را در شرايط خوبي داشته باشد ما تمام تلاشمان را کرديم که اين اتفاق بيافتد ولي اميدوارم با اقبال عمومي روبه رو شود و ما هم سعي مان را خواهيم کرد.
 
اين بازيگر با بيان اينکه چند کار جديد پيشنهاد داشته گفت: چند فيلمنامه در دست بررسي دارم اما قراردادي هنوز نبسته ام چرا که يک مقدار سختگير هستم و سر هر کاري نمي‌روم حتما بايد ويژگي هاي خاص خودم به علاوه علايقم را داشته باشد.
 
وي درباره فيلم آباجان نيز توضيح داد: به نظرم در گونه خود اين فيلم خيلي موفق بود تقريبا اين نوع فيلم‌هاي اجتماعي که تم دفاع مقدس هم دارند کمتر به اين دست اقبال عمومي نائل مي‌شوند مردم اين فيلم را خيلي دوست داشتند و ارتباط خيلي خوبي با آن برقرار کردند من هم اين فيلم را خيلي دوست داشتم.
 
وي در پاسخ به اين سؤال که علاقه مند به بازي در کار کدام کارگردان است گفت: بهرحال هر بازيگري دوست دارد که با کارگردان هاي بزرگ جهاني کار کند در سينماي ايران هم ما اين دست کارگردان ها را داريم احترام ويژه اي براي آقاي فرهادي و همينطور خانم بني اعتماد قائلم و دوست دارم با اين دو کارگردان کار کنم.
 
شبنم مقدمي درباره حضورش در عرصه تئاتر گفت: پيشنهاد تئاتر خيلي زياد دارم منتها من چون مدام سفر مي‌روم و بر کار تئاتر هم بايد متمرکز شد بنابراين کار تئاتر الان قبولش برايم دشوار است اما امسال در برنامه دارم که حتما يک کار تئاتر به صحنه بروم يا با گرو خودم ترمينال و يا با يک گروه ديگر حتما يک کار تئاتر خواهم کرد. 
چهارشنبه 21 تير 1396
بازدیدها 252
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.5 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 5936


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: