امروز دوشنبه 1 آبان 1396  -  2 صفر 1439  -  23 اکتبر 2017

 


Print

کودک ۴ ساله رشتی خانه را به آتش کشید/نجات پدر ناتوان جسمی به همراه فرزندش از شعله‌های آتش

ساعت۱۲:۲۳ دقیقه شنبه ۱۰ تیر ۹۶ وقوع یک فقره آتش‌سوزی به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۴۶ آتش‌نشان و افسر ارشد آتش‌نشانی به همراه ۱۶ دستگاه خودروی اطفایی از ۶ ایستگاه به محل حادثه واقع در جماران- کوچه هفتم اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت، بهمن اکبرزاده مسئول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی دراین‌باره گفت: به‌محض رسیدن آتش‌نشانان دود و شعله از دو باب منزل مسکونی ویلایی مشاهده می‌شد که سریعا سه گروه از آتش‌نشانان از سه طرف به اطفای آتش پرداختند.
 
وی بابیان اینکه علت حادثه آتش‌بازی و روشن کردن کبریت توسط کودک ۴ ساله در منزل مسکونی بوده است، گفت: گروه دیگری از آتش‌نشانان جهت جستجوی محبوس شدگان احتمالی به دل آتش زدند و توانستند کودک ۴ ساله به همراه پدرش که دچار ناتوانایی جسمی و حرکتی بود را به مکان امن انتقال دهند.
 
اکبرزاده با اشاره به‌احتمال سرایت آتش از سه طرف به منازل مسکونی هم‌جوار و همچنین ترافیک و وجود کوچه‌های تنگ و باریک، افزود: خوشبختانه آتش‌نشانان در یک تلاش نفس‌گیر توانستند نسبت به ایمن‌سازی محل حادثه و پیشگیری از گسترش آتش به منازل مسکونی هم‌جوار جلوگیری به عمل آوردند.
 
همین گزارش حاکی است: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

 
یکشنبه 11 تير 1396
بازدیدها 160
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 5831
حوزه: گوناگون


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: