امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

تشکیل پرونده کیفری برای حادثه سقوط کودک اهوازی در فاضلاب

دادستان عمومی و انقلاب اهواز از تشکیل پرونده کیفری برای مقصران سقوط کودک 3 ساله اهوازی و برخورد قانونی با آن ها خبر داد.

به گزارش کودک مدیا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،عباس حسینی پویا، دادستان عمومی و انقلاب اهواز با اعلام این خبر اظهار کرد: برای این حادثه پرونده کیفری تشکیل شده که در حال رسیدگی است.
 
وی بیان داشت: در وهله اول تاکید ما پیدا شدن جسد بود، که دیشب جسد پیدا و تحویل خانواده شد و کارهای پزشکی قانونی در حال انجام است.
 
حسینی پویا تصریح کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب اهواز و شهرداری اهواز هر کدام دیگری را در این حادثه مقصر می دانند، برای پرونده قرار کارشناسی صادر شده که به محض مشخص شدن با مقصران برخورد می کنیم.
 
دادستان عمومی و انقلاب اهواز درباره لزوم جلوگیری از تکرار حوادث مشابه در اهواز نیز اذعان داشت: باید جلسه ای با دستگاه های خدمات رسان به ویژه شهرداری و آب و فاضلاب برگزار و بر رعایت مواردی که به حوادث منجر می شود تاکید کنیم تا پس از این شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.
 
گفتنی است؛ محمد بروایه کودک 3 ساله اهوازی عصر روز پنج شنبه هنگام بازی به داخل کانال فاضلاب کوی علوی اهواز سقوط کرد و جان باخت و جنازه این کودک یک روز بعد در تصفیه خانه چنیبه اهواز پیدا شد. 
یکشنبه 28 خرداد 1396
بازدیدها 214
دیدگاه ها 0
امتیاز 1 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 5732
حوزه: اجتماعی


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: