امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

عکسی که سناتور آمریکایی به کنگره آورد

«رند پل» سناتور جمهوریخواه آمریکا در سخنرانی خود در کنگره با نشان دادن عکسی از یک کودک یمنی، بر علیه عربستان سعودی صحبت کرد.

 به گزارش کودک مدیا به نقل از خبرگزاری مهر، یکی سناتور آمریکایی در سخنرانی خود در کنگره آمریکا از دادن سلاح به عربستان و اقدامات این کشور در یمن انتقاد کرد و خواستار جلوگیری از این کارها شد. 
 
به گزارش فاکس نیوز «رند پل» سناتور جمهوریخواه آمریکا در سخنرانی خود در کنگره با نشان دادن عکسی از یک کودک یمنی، بر علیه عربستان سعودی صحبت کرد.


رند پل گفت: چرا ما باید به عربستان سعودی پول وسلاح بدهیم تا آن ها هم این را به داعش برسانند. آن‌ها بزرگترین ترویج دهندگان نفرت از مسیحیت و یهودیت در جهان هستند. آن‌ها سزاوار و شایسته دریافت سلاح‌های ما نیستند.
 
وی گفت: عربستان سعودی به یک مراسم سوگواری در یمن حمله کرد و آن جا را بمباران کرد و این در حالیست که در آن هیچ اقدامی برعلیه عربستان صورت نگرفته بود.  در طی این بمباران ۱۲۴ غیر نظامی کشته و ۵۰۰ نفر زخمی شدند.
 
این سناتور آمریکایی افزود: ما نباید به این جور افراد، تسلیحات بدهیم چرا که آن ها این تسلیحات را به داعش می دهند. من خجالت می‌کشم که  افراد اینجا درباره پول در آوردن حرف می‌زنند، در حالی که ۱۷ میلیون نفر در یمن در معرض گرسنگی زندگی می‌کنند و با خطر قحطی مواجهند. برخی مثل علی که عکسش را آورده ام، به خاطر همین نبود غذا جان خود را از دست داده اند. 
پنجشنبه 25 خرداد 1396
بازدیدها 222
دیدگاه ها 0
امتیاز 1 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 5707
حوزه: جهان نما


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: