امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

عضویت در باشگاه مخاطبان جشنواره کودک از طریق ربات تلگرام فراهم شد

امکان عضویت در در باشگاه مخاطبان جشنواره کودک از طریق ربات تلگرامی Icff_bot فراهم شد.

به گزارش کودک مدیا به نقل از خبرنگار مهر، بر اساس توافق‌نامه فیمابین سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، شهرداری اصفهان و بنیاد سینمایی فارابی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در شهر تاریخی اصفهان از ۹ تا ۱۵ تیر ۱۳۹۶ برابر با ۳۰ ژوئن تا ششم جولای ۲۰۱۷ میلادی برگزار می‌شود.
 
بر این اساس باشگاه مخاطبان سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان به منظور حفظ ارتباط مستمر با مخاطبان فعالیت خود را آغاز کرده است و علاقه‌مندان به حضور در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان می‌توانند از طریق عضویت در باشگاه مخاطبان از برنامه‌های این دوره از جشنواره استفاده کنند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از ربات تلگرامی Icff_bot برای عضویت در باشگاه مخاطبان جشنواره اقدام کنند و پس از وارد کردن اطلاعات لازم از اخبار و برنامه‌های نمایش فیلم‌ها، کلاس‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی مطلع و از تسهیلات، تخفیفات و جوایز مخصوص اعضای باشگاه استفاده کنند.
 
همچنین هر یک از اعضای باشگاه می‌تواند با معرفی اعضای خانواده و یا اطرافیان خود برای عضویت از طریق ربات Icff_bot، از تخفیف در تهیه بلیت فیلم‌های جشنواره بهره‌مند شود. 
سه شنبه 23 خرداد 1396
بازدیدها 262
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 5698


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: