امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

همدردی فیتیله‌ای‌ها با خانواده قربانیان خرمدره ( عکس)

با کشته و زخمی شدن این کودکان ورزشگاه 3 هزار نفری خرم‌دره پلمب شد چراکه ظرفیت این سالن 3 هزار نفر بوده ولی بیش از 4 هزار نفر وارد سالن شده‌ بودند. به‌رغم این اقدام اما مسئولیت این حادثه را هیچ نهادی برعهده نگرفت.


اعضا گروه فیلیله‌ای‌ها با حضور در جمع خانواده قربانیان حادثه خرمدره با ایشان همدردی کردند.

 

محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی اعضا گروه فیتیله‌ای‌ها در راستای همدردی با خانواده‌های داغ‌دار حادثه تلخ خرمدره عازم این شهر شدند و با حضور در خانه قربانیان این حادثه به ایشان تسلیت گفتند.

فیلیله‌ای‌ها

چندی پیش برنامه ای در یکی از سالن‌های فرهنگی در خرمدره برگزار شد، اما ازدحام بیش از حد مجاز مردم در این سالن منجر به مرگ سه کودک خردسال شد.

فیلیله‌ای‌ها

با کشته و زخمی شدن این کودکان ورزشگاه 3 هزار نفری خرم‌دره پلمب شد چراکه ظرفیت این سالن 3 هزار نفر بوده ولی بیش از 4 هزار نفر وارد سالن شده‌ بودند. به‌رغم این اقدام اما مسئولیت این حادثه را هیچ نهادی برعهده نگرفت.

فیلیله‌ای‌ها

درپی این حادثه دلخراش عموهای فیتیله‌ای بر سر مزار این بچه‌ها حاضر شدند و با خانواده‌شان همدردی کردند تا نشان دهند برنامه‌سازان کودک همیشه دلشان برای بچه‌ها می‌تپد و برای آنها احترام زیادی قائل هستند.
 
فیلیله‌ای‌ها
 
تحقیقات درباره دلایل بروز حادثه خرمدره همچنان ادامه دارد و هنوز هیچ حکم قطعی درباره مقصر یا مقصران این حادثه تلخ صادر نشده‌است.
 
 
سه شنبه 9 خرداد 1391
بازدیدها 3908
دیدگاه ها 3
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 564
حوزه: گوناگون
منبع : عصرایران


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
محمدمهدی:
عموهای مهربون دوستون دارم
پنجشنبه 1 تير 1391
+
4
-
0
ارسال
م.احمدی:
این عموها ثابت کردند دوست داشتنشون بی ریاست برای همینه که تو دل همه جا دارند... باز هم خدا به خانواده قربانیان صبر بدهد...
سه شنبه 16 خرداد 1391
+
7
-
0
ارسال
هدیه جووووووووون:
ممنون از این عموهای مهربون که همیشه باعث دلگرمین
پنجشنبه 11 خرداد 1391
+
7
-
1
ارسال