امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

کودک آزاری ها اعلام نمی شود.

مدیرکل پزشکی قانونی گفت: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه بسیاری از کودک‌آزاری‌ها اعلام نمی‌شود، گفت:

مدیرکل پزشکی قانونی گفت: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه بسیاری از کودک‌آزاری‌ها اعلام نمی‌شود، گفت: بر اساس محل و نوع جراحت، این پدیده شناسایی می‌شود.

مسعود قادی پاشا در گفتگو با مهر، در خصوص پدیده کودک‌آزاری گفت: با بررسی شکل، محل و نوع جراحت، کودک‌آزاری‌ها شناسایی می‌شود و پس از این تشخیص به مراجع قضایی کمک می‌کنیم تا کودک‌آزاری‌ها پیگیری قضایی شود. وی افزود: در بسیاری از موارد خانواده اعلام به بچه آزاری نمی‌کنند بلکه کارشناسان براساس معاینات پزشکی، این مسئله را کشف می کنند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه در کودک‌آزاری ادعایی وجود ندارد، تاکید کرد: با توجه به اینکه آزار و اذیت کودک توسط خانواده، قیم و سرپرست وی انجام می‌شود به همین دلیل موارد کودک‌آزاری اعلام نمی‌شود. قادی پاشا در ادامه و با اشاره به قول مدیریت بحران به پزشکی قانونی، اظهارداشت: در بازدید مسئولان سازمان مدیریت بحران از مرکز تشخیص آزمایشگاه کهریزک قول‌های مساعدی مبنی بر اختصاص اعتباری برای تجهیز سوله مدیریت بحران مطرح و قرار شد ۵۰ درصد هزینه تجهیز سوله مدیریت بحران پرداخت شود.

وی همچنین از قول دیگر این سازمان در رابطه با هزینه‌های مصرفی سازمان پزشکی قانونی برای شناسایی اجساد حادثه منا خبر داد و افزود: قول دیگر مسئولان سازمان مدیریت بحران این بود که هزینه‌های مواد مصرفی پزشکی قانونی در حادثه منا پرداخت شود.

پنجشنبه 23 دى 1395
بازدیدها 282
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4532
حوزه: اجتماعی
منبع : آفتاب یزد


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: