امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

نمایشگاه مبلمان کودک و نوجوان میزبان حامیان تولید ایرانی

یازدهمین نمایشگاه محصولات نوزاد ، کودک ، نوجوان و مادران باردار میزبان حمایان تولید ایرانی است.

در این نمایشگاه آخرین دستاورد تولید کنندگان ایرانی در صنعت مبلمان در زمینه تخت خواب، اسباب بازی، وسایل کودک و مادران باردار به نمایش گذاشته شده است.
 
رامین سمیع زاده دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون با اشاره  به ارائه کالاها با تخفیفهای  20تا 50 درصد در این دوره از نمایشگاه افزود: دسترسی آسان به کالای استاندارد داخلی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
 
وی افزود:اصلی ترین اهداف این نمایشگاه شامل توجه ویژه به سلامت روحی، روانی و فیزیکی نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار و نیز پرورش و تقویت خلاقیت و نوآوری آنها و در ادامه، بستر سازی برای دستیابی به چارچوب ها و استانداردهای کیفی، ایمنی و زیست محیطی برای لوازم، مبلمان و اسباب بازیهاست. 
 
وی گفت: استاندارد و ایمنی در لوازم کودک و نوجوان به ویژه اسباب بازی ها حرف اول را می زند.
 
سمیع زاده خاطرنشان کرد: در حوزه مبلمان کودکان تمام لوازم از جمله تخت خواب و اسباب بازی به خاطر حساسیت هایی که فرزندان دارند و رعایت سلامت روحی ،‌روانی و فیزیکی بچه ها باید استانداردهای لازم در این زمینه رعایت شود.
 
یازدهمین نمایشگاه محصولات نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار که از شانزدهم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های برترین های ایران در یافت آباد- بازار مبل شماره 3  برپا شده است تا روز جمعه میزبان علاقمندان  و حمایتگران تولید ایرانی است.
 
چهارشنبه 22 دى 1395
بازدیدها 1011
دیدگاه ها 0
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4520
منبع : خبرگزاری صدا و سیما


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: