امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

کتابخانه مجازی کودکان و نوجوانان

نفر در کتابخانه مجازی کودکان و نوجوانان ایران! مسئول بخش کودک و نوجوان کتابخانه ملی از عضویت ۱۵۰۰ کودک و نوجوان فارسی زبان در کتابخانه آنلاین این بخش از کتابخانه ملی خبر داد. مصطفی رحماندوست در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت:...

۱۵۰۰ نفر در کتابخانه مجازی کودکان و نوجوانان ایران!

مسئول بخش کودک و نوجوان کتابخانه ملی از عضویت ۱۵۰۰ کودک و نوجوان فارسی زبان در کتابخانه آنلاین این بخش از کتابخانه ملی خبر داد.

مصطفی رحماندوست در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: "کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران که به ‌صورت آنلاین فعالیت می‌کند، ۱۲ اردیبهشت امسال فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرد و از آن زمان تا اغاز تیرماه ۱۵۰۰ نفر به عضویت این کتابخانه در آمده‌اند."

 

رحماندوست گفت اکنون نزدیک به ۵۰۰ کتاب در این کتابخانه آنلاین قرار گرفته است و این تعداد عضو در حالی که دو ماه از آغاز به‌ کار کتابخانه می‌گذرد، راضی‌کننده است.

 

رحماندوست به این که رعایت قانون کپی‌ رایت از هدف های کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران است اشاره کرد و گفت: "کتاب‌هایی که از گذشته در آرشیو کتابخانه ملی بوده، نیازی به صدور مجوز برای عرضه در کتابخانه آنلاین ندارند، اما برای تمام کتاب‌های جدید، ابتدا با نویسنده و ناشر آن اثر گفت‌وگو ‌شده تا کپی ‌رایت آثار رعایت شود."

 

کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران به صورت رایگان به کودکان و نوجوانان فارسی زبان جهان خدمات ارائه می‌کند.

کودکان و نوجوانان اجازه ورود به کتابخانه ملی را ندارند و این یکی از دلایل راه‌اندازی کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان روی فضای وب بوده است.

دوشنبه 21 فروردين 1391
بازدیدها 7942
دیدگاه ها 4
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
هستی:
قشنگ است ولی نمی دانم کجا باید بروم تا کارت خود را ببینم
یکشنبه 24 مرداد 1395
+
0
-
0
ارسال
غزل غفاری:
با سلام و خسته نباشید خدمت شما شاعر بزرگ کودک و نوجوان سایت شما بسیار بسیا زیبا و جالب است و من از این سایت به خوبی بهره میبرم و امیدوارم دیگران نیز همانند من و دوستانم به این سایت علاقه داشته باشند و اهل کتاب و کتابخوانی باشند. از شما هم برای کتاب های زیبایتان و وب سایتی به این زیبایی نهایت تشکر را دارم.
چهارشنبه 26 آذر 1393
+
0
-
0
ارسال
پونه منهویی:
سایت خیلی قشنگیه☻خیلی ممنونم از کسانی که این سایت را،راه اندازی کرده اند
شنبه 28 بهمن 1391
+
8
-
6
ارسال
سارا:
باحال
دوشنبه 4 دى 1391
+
5
-
8
ارسال