امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

معاون وزیر فرهنگ:عدالت فرهنگی در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک همدان محقق شد.

مرادخانی با بیان اینکه عدالت فرهنگی در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک در همدان محقق شد، گفت: اجرای تئاترهای اثرگذار و سازنده نباید تنها به ایام جشنواره محدود شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت رسول(ص) و حضرت صادق(ع) اظهار داشت: خوشبختانه تئاتر کودک و نوجوان در جامعه در حال جا افتادن است و باید از این پس به موضوع تقویت زیرساخت آن فکر کرده و به این مهم توجه داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه امسال اتفاقات خوبی در جشنواره بیست و سوم تئاتر رخ داده است، گفت: مجموعه شهرستان‌های استان در این زمینه فعالیت‌هایی داشتند و این همان عدالت فرهنگی دولت بود که در اینجا محقق شد و امیدواریم در سال‌های آتی نیز شاهد آن باشیم.
 
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به استقبال 135 هزار نفر از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان بیان کرد: استقبال خانواده‌ها از جشنواره تئاتر نیز بسیار حائز اهمیت است که باید آن را یک نقطه قوت برشمرد.
 
وی با بیان اینکه اجرای تئاترهای اثرگذار و سازنده نباید تنها به ایام جشنواره محدود شود بلکه باید در این زمینه در طول سال شاهد ارائه کار باشیم، گفت: امیدواریم که دبیرخانه تئاتر کودک و نوجوان فعالیت مستمری داشته باشد.
 
مرادخانی با اشاره به اینکه برای فعالیت مستمر این دبیرخانه باید دبیر جشنواره مشخص شود، گفت: پیشنهاد من برای قبول این مسئولیت، شهرام کرمی است که او نیز کم و بیش موافقت خود را در این زمینه اعلام کرده است.
 
وی با بیان اینکه بر خود وظیفه می‌دانم از استاندار همدان و حجت‌الاسلام آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس برای همکاری با ما تشکر کنم، گفت: از این عزیزان می‌خواهم برای تأمین بودجه حوزه فرهنگ تلاش کنند که البته تلاش هم کرده‌اند؛ شما هم اگر دنبال اعتبار در این بخش هستید از ایشان بخواهید.
 

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان سخنانش از اهمیت تئاتر دانش‌آموزی سخن به میان آورد و خواستار توجه به این مهم از سوی متولیان امر شد.

یکشنبه 28 آذر 1395
بازدیدها 406
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4380
منبع : برنا


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: