امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

لزوم معرفی کتابخانه‌های کودک به مدیران و معلمان مدارس

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بروجن گفت: معرفی کتابخانه‌های کودک به مدیران و معلمان مدارس ضروری است.

زهرا اعلایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با اشاره به اهمیت نقش کتاب‌خوانی در رشد و پرورش کودکان اظهار کرد: معرفی کتابخانه‌های کودک به مدیران و معلمان مدارس به منظور افزایش آگاهی از وجود کتاب‎‌‌‌‌‌‌های تخصصی کودکان ضروری است.
 
مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه معرفی کتابخانه‌های کودکان در این شهرستان از سوی مرکز کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان صورت می‌گیرد، افزود: کتابخانه‌های کودک در طرحی با عنوان «کتاب پرنده کاغذی» در راستای اهتمام به رشد علمی و فرهنگی متناسب کودکان به مدیران و معلمان مدارس معرفی و کودکان از مزایای آن در طول سال بهره‌مند می‌شوند.
 
وی از برگزاری اولین نشست تخصصی مادران قصه‌گو با هدف آشنایی این قشر با تاثیرات قصه در آموزش و تربیت کودکان خبر و عنوان کرد: هدایت قصه‌گویی، راهکارهای پرورش فکری و خلاقیت کودکان و نوجوان جهت ارائه آثار ادبی از اهداف مهم این طرح بوده است.
 
اعلایی تصریح کرد: برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و قصه‌گویی از جمله برنامه‌های فرهنگی، ادبی و تربیتی این کانون بوده که در این مرکز اجرا و با استقبال کودکان، مدیران و معلمان مدارس در راستای آموزش روبه‌رو می‌شود.
 
پنجشنبه 16 دى 1395
بازدیدها 429
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4481
منبع : فارس


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: