امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

فراخوان جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان کانون منتشر شد

ناشران و پدیدآورندگان کتاب در حوزه‌ کودک و نوجوان تا ۵ آبان فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در هجدهمین جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان ارسال کنند...

ناشران و پدیدآورندگان کتاب در حوزه‌ کودک و نوجوان تا ۵ آبان فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در هجدهمین جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان ارسال کنند.
دبیرخانه‌ دایمی جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان به بررسی تمام کتاب‌های چاپ اول ویژه‌ خردسالان و کودکان و نوجوانان منتشر شده در سال‌هایی ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ خواهد پرداخت. ناشران، نویسندگان، شاعران، مترجمان و تصویرگران می‌توانند در هجدهمین جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کنند.
داوران این جشنواره به بررسی آثار در ۹ رشته شعر، داستان تالیف، داستان ترجمه، علمی و آموزشی، مذهبی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، نمایش‌نامه و گرافیک می‌پردازند. بخش نگاه ویژه‌ این دوره نیز به آثار حوزه‌ محیط زیست و مسئله‌ آب اختصاص دارد.
آخرین مهلت ارسال آثار ۵ آبان اعلام شده است.
این آثار باید به دبیرخانه‌ هجدهمین جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی(وزرا)، پلاک ۲۶، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معاونت تولید، ارسال شوند. 

چهارشنبه 28 مهر 1395
بازدیدها 622
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4297
منبع : ابتکار


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: