امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

سفریابی ( بانک اطلاعات تور و گردشگری )


در طول تاریخ سفر کردن از مقوله هایی بوده که همواره انسان را در گیر خود نموده است .
اهمیت سفر و گردشگری مسئله ای است که نوع انسان همواره با تمام وجود آن را لمس کرده است . این اهمیت تا بدانجاست که تمامی مشارب فکری و اعتقادی که به سبک زندگی بشر پرداخته اند به نوعی به اهمیت آن برای سلامی و تندرستی انسان اشاره نموده اند .
امروزه این اهمیت ارزشی دو چندان یافته ، چرا که بشر با تغییراتی که در نحوه زندگی خود ایجاد نموده است ،  بسیاری از امکانات گذشته را از دست داده است .
زندگی شهری در محل های مسکونی آپارتمانی و محدود ، استرس های مدام و غیر قابل تحمل ، آلودگی های متفاوت محیطی همه و همه انسان امروز را وادار نموده است تا هر از چند گاهی دلی به دریا بزند و با سفری هر چند مختصر آب و هوایی تازه کند .
از لحظه ای که فرد تصمیم به سفر کردن میگیرد مسائل متعددی ذهن او را درگیر خواهد نمود ، مسائلی همچون مقصد سفر ، وسیله ای که با آن باید سفر کرد ، اسکان در مقصد یا مسیر و ...
تصمیم گیری در این موارد گاهی طاقت فرسا می گردد و انتخاب هر کدام از موارد بالا انرژی بسیاری به خود اختصاص می دهد .
اما امروز وبسایت سفریابی به عنوان بانک جامع اطلاعات تور و گردشگری سفر کردن را آسانتر نموده است .
در سفریابی شما می توانید به سادگی هر چه تمامتر به اطلاعاتی که آژانس های گردشگری برای تور های خود در نظر گرفته اند دسترسی یابید .
مرکزی جامع از اطلاعات تورهای آژانس های گردشگری که تصمیم گیری را آسان می نماید .
مقصد شما کجاست ، داخل یا خارج کشور ؟
اگر قصد سفر داخلی را دارید ، مایلید از تور مشهد استفاده کنید و زیارتی کنید و حال و هوای معنوی کسب نموده و باز گردید یا قصد دارید از تور کیش استفاده کنید و دلی به دریا بزنید و خریدی کنید و سرحال شوید .
شاید هم قصد سفر خارجی دارید و تور دبی و ترکیه و مالزی و اندونزی و روسیه و اروپا و و و .... در ذهن شما مرور می شوند .
 
سفریابی چه کمکی به انتخاب شما خواهد کرد ؟
اگر آدم به بانکی از اطلاعات دسترسی داشته باشد و بتواند مقایسه ای بین انتخاب های خود بنماید قطعا به بهترین انتخاب خواهد رسید .
سفریابی جاییست که این امکان را به شما می دهد .
سفریابی لیست جامعی از تورهایی که در حال برگزاریست در اختیار شما خواهد گذاشت . هر تور به فراخور حال مخاطب و یا امکاناتی که آژانس برای آن انتخاب نموده است با دیگر تورها متفاوت خواهد بود .
 اینجا لیست کردن تورها با در نظر گرفتن علایق و محدودیتهای ما موضوعیت پیدا خواهد کرد .
سفریابی با فیلترهایی هم چون ، قیمت تور ، ستاره های هتل مقصد ، تاریخ تور ، زمینی با هوایی بودن تور و .... به کمک شما خواهد آمد .

با این فیلتر ها شما میتوانید لیستی داشته باشید از تورهایی با یک رنج قیمتی خاص و یا مثلا تورهایی که به صورت هوایی برگزار میشوند و یا تورهایی که شما را در هتل های 5 ستاره اقامت خواهند داد .
 
با این امکانات شما به سهولت هر چه تمامتر به آنچه می خواهید دست خواهید یافت و طبق سلایق و علایق خود انتخابی راحت خواهید داشت .
 
تیم سفر یابی از صمیم قلب برای شما سفری سرشار از نشاط و شادمانی آرزو دارد .

 
دوشنبه 2 اسفند 1395
بازدیدها 661
دیدگاه ها 0
امتیاز 3.2 از 5
اطلاعات مطلب :
کد مطلب: 221
حوزه: نیازمندی ها


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: