امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


رفتن به دندان‌ پزشکی
انجام دادن بعضی از کارها آنهم برای نخستین‌بار ممکن است بچه‌ها را نگران کند. این مجموعه به آنها کمک می‌کند بدانند چه اتفاقی قرارست بیفتد و به این ترتیب نگرانی را از آنها دور می‌کند.

 

 این اولین‌باری است که بن و میا به دندان‌پزکشی می‌روند. اتاق انتظار پر از اسباب‌بازی و کتاب است. وقتی دکتر دندان‌های بن را معاینه می کند، متوجه می‌شود که یکی از دندان‌های او باید پر شود.

انجام دادن بعضی از کارها آنهم برای نخستین‌بار ممکن است بچه‌ها را نگران کند. این مجموعه به آنها کمک می‌کند بدانند چه اتفاقی قرارست بیفتد و به این ترتیب نگرانی را از آنها دور می‌کند.

 

 

 

رفتن به مهدکودک و، رفتن به آرایشگاه و خوابیدن در تخت بزرگ دیگر عناوین این مجموعه هستند که در قالب داستانی و با زبانی ساده کارهای روزمره زندگی را به بچه‌ها می‌آموزد و همچنین نگرانی و ترس آنها از انجام برخی کارها برای اولین‌بار را از بین می‌برد.

این کتاب مصور و رنگی است که تصویرهای آن را آلیشا برامبرگر کشیده است.

در بخشی از داستان می‌خوانیم: میا از جرم‌گیری دندان‌هایش خوشش آمد. برس جرم‌گیری او را قلقلک می‌داد و خمیر دندان هم مزه نعنا داشت.

در پایان کتاب پاکتی چسبانده شده که در آن دو کارت ویژه برای بچه‌ها نهاده شده است. یکی از این کارت‌ها شامل عکس‌برگردان‌هایی است که شکل‌هایی متناسب با موضوع کتاب دارند و اما کارت دیگر در اصل گواهی‌نامه‌ای است که دندان‌پزشک برای بچه‌ها امضا می‌کند تا نشان دهد خواننده کتاب به دندان‌پزشکی رفته و تجربه موفقی داشته است.

«رفتن به دندان‌پزشکی» در شمارگان 3 هزار نسخه و قیمت 4200 تومان به چاپ رسیده است.

ناشر :  انتشارات شهر قلم و انتشارات چکه    |    سال انتشار :  1391    |    نویسنده :  رابرت رابینسون    |    مترجم :  شقایق خوش‌نشین

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: