امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

راز نقاشی های قشنگ و من هم بازی برگزیده سیزدهمین جشنواره کتاب رشد شدند.

طی برگزاری آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد، دو عنوان کتاب «راز نقاشی های قشنگ» و «من هم بازی» از مجموعه های کتاب های پروانه ویژه کودک و نوجوان از انتشارات آستان قدس رضوی در قالب کتاب های برگزیده، انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاري آريا ،سيزدهمين جشنواره کتاب‌هاي آموزشي و تربيتي رشد در حالي به کار خود خاتمه داد که نتيجه بررسي هاي حاصل از ارزيابي تعداد چهار هزار و 366 عنوان کتاب حوزه کودک و نوجوان را اعلام کرد.
 
اين جشنواره که کتاب هاي گروه سني کودک و نوجوان را در حوزه هاي مختلف مورد بررسي و کارشناسي قرار مي دهد، در در گروه پيش‌دبستاني که يکي از پرکارترين گروه‌هاي جشنواره سيزدهم نيز مي باشد، کتاب «من هم بازي» نوشته سرور کتبي و تصويرگري شيرين شيخي از انتشارات آستان قدس رضوي را به عنوان کتاب برگزيده و تقديري اين گروه معرفي کرد.
 
همچنين مجموعه بيست جلدي «راز نقاشي‌هاي قشنگ» به نويسندگي و تصويرگري محمدحسين صلواتيان و چاپ و توليد «به نشر» در گروه فرهنگ و هنر اين جشنواره، به چشم داوران خوش نمود و به عنوان کتاب برگزيده گروه معرفي شد.
 
مجموعه «راز نقاشي هاي قشنگ» که از دسته کتابهاي آموزشي به شمار مي رود، به طرح مباني سواد بصري با استفاده از ادبيات کودک و نوجوان و آموزش تکنيک ها و شيوه هاي کاربردي نقاشي پرداخته، و با بهره گيري از عکس و تصوير، فرآيند يادگيري را ساده و روان کرده است.
 
شايان ذکر است اين مجموعه 20جلدي در سال گذشته نيز به عنوان کتاب برگزيده دوازدهمين دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوي در بخش کودک و نوجوان نيز انتخاب و مورد تقدير قرار گرفت.
 
علاقه مندان به تهيه دو عنوان کتاب «راز نقاشي هاي قشنگ» و «من هم بازي» و همچنين مشاهده و تهيه ساير محصولات انتشارات آستان قدس رضوي مي توانند به نشاني اينترنتي www.behnashr.com و يا فروشگاه هاي سطح شهر مشهد و نمايندگي هاي سراسر کشور مراجعه کرده و يا از طريق سامانه پيامکي به شماره 30003209 با اين انتشارات تماس برقرار کنند.
 
دوشنبه 6 دى 1395
بازدیدها 571
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4412


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: