امروز چهارشنبه 22 آذر 1396  -  24 ربیع الاول 1439  -  13 دسامبر 2017

 


Print

دنبال مادر کودک رهاشده در مبارکه هستیم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس ضمن ابراز تأسف از کودک رها شده در مبارکه گفت: به دستگاه‌ها و ادارات مربوطه سپردیم هرچه زودتر مادر کودک را پیدا کرده و تحت حمایت قرار گیرد.

زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس  شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، به دنبال رها شدن نوزادی در شهرستان مبارکه ضمن ابراز تأسف از این موضوع اظهار داشت: در نخستین لحظاتی که از این موضوع باخبر شدیم با بهزیستی و فرمانده نیروی انتظامی تماس گرفتیم و خواستیم تا از طریق دوربین‌های نصب شده در نزدیکی آن محل و یا هر طریقی که ممکن است مادر این فرزند را پیدا کنند و در صورت ممکن حمایت‌های مالی لازم را بر وی ابراز دارند چرا که احتمال افسردگی پس از زایمان او وجود دارد.
 
نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه فرزند رها شده اکنون در شیرخوارگاه نرگس اصفهان مراقبت می‌شود، افزود: خانواده‌ای که این فرزند را پیدا کرده اولین تماس را با بنده می‌گیرند و من نسبت به این موضوع از آنها تشکر می‌کنم که پس از آن از آنها خواستم به 110 نیز اطلاع‌‌سانی کنند. این کودک بلافاصله به شیرخوارگاه انتقال داده شده و مراقبت‌ها و آزمایش‌های لازم از کودک انجام شده است و فرماندهی نیروی انتظامی نیز بنا بر سفارش‌های انجام شده در حال رسیدگی جدی و پیدا کردن مادر این کودک است.
 
شنبه 18 دى 1395
بازدیدها 410
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4486
حوزه: اجتماعی


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: