امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


اردک! خرگوش!
تکیه بیشتر این کتاب در درک تصاویر است و بخش قالب آن به ایجاد این چالش در کودک می‌پردازد که تصویری که می‌بیند، تصویر 'خرگوش' است یا یک 'اردک'.

 

بهروز تقی‌پور مدیر اجرایی انتشارات سیمای شرق گفت: تکیه بیشتر این کتاب در درک تصاویر است و بخش قالب آن به ایجاد این چالش در کودک می‌پردازد که تصویری که می‌بیند، تصویر 'خرگوش' است یا یک 'اردک'.

وی در مورد دلایل چاپ این کتاب که در طبقه‌بندی کتاب‌های فلسفی کودکان قرار می‌گیرد، گفت: قطعا جامعه‌ای رو به توسعه و کمال حرکت خواهد کرد که بصیرت، فهم، شعور و نگاهی متفاوت را از کودکی در ذهن فرزندانش نهادینه کرده و به آنها بفهماند که نگاه تک‌بعدی و ساده‌انگارانه به مسائل و تحلیل پدیده‌ها در قالبی یک‌سویه، نتیجه‌ای جز عقب‌ماندگی نخواهد داشت.

 

 

مدیر اجرایی انتشارات سیمای شرق متن ساده و روان، کمک در یادگیری زبان انگلیسی، استفاده مناسب از تصاویر، رشد خلاقیت بصری کودکان و... را از ویژگی‌های مهم این کتاب عنوان کرد که می‌تواند نقش مهمی در تقویت جهان‌بینی کودکان داشته باشد.

کتاب 'اردک! خرگوش!'، نوشته امی روز روسنسال و تام لیچتنهلد با ترجمه بهاره محبی در 36 صفحه و برای گروه‌های سنی (الف) و (ب) به قیمت 28000 ریال در کتابفروشی‌ها موجود است.

ناشر :  سیمای شرق    |    نویسنده :  امی روز روسنسال و تام لیچتنهلد    |    مترجم :  ترجمه بهاره محبی

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: