امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

ارائه 800 طرح دانش‌آموزی به ستاد گیاهان دارویی کشور

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی گفت: 800 طرح دانش‌آموزی به ستاد گیاهان دارویی کشور برای حمایت بیشتر و اخذ تسهیلات به این ستاد ارسال شده است...

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی گفت: 800 طرح دانش‌آموزی به ستاد گیاهان دارویی کشور برای حمایت بیشتر و اخذ تسهیلات به این ستاد ارسال شده است.
محمدحسن عصاره دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، با اشاره به نهادینه شدن بحث گیاهان دارویی در بین دانش آموزان اظهار داشت: دانش‌آموزانی که در نخستین جشنواره دانش‌آموزی گیاهان دارویی شرکت کرده بودند بسیار عمیق مطالب را درک کردند و برخورداری از چنین استعدادهایی در کشور باعث امیدواری ما نسبت به آینده می‌شود.
 
وی یادآور شد: این رویداد نشان داد گیاهان دارویی در ذهن دانش‌آموزان ریشه دوانده است و جای کار بیشتری وجود دارد تا این جوان‌های نسل آینده مسیر دانش را با بینش عمیق تری بسازند و سعی داریم تا به نهاد متولی این امر یعنی آموزش و پرورش کمک شود تا در حوزه گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی با پیشرفت های کشور بیشتر آشنا شوند.
 
عصاره عنوان کرد: با توجه به شعار اصلی جشنواره با عنوان «اقدام و عملی دانش‌بنیان، پیشران اقتصاد مقاومتی» تلاش شد تا اهمیت و ضرورت آگاهی دانش‌آموزان در این حوزه بیان شود.
 
وی افزود: با توجه به فرصت کمی که داشتیم، بیشتر تلاش کردیم تا اقدامات جنبه فرهنگسازی داشته باشد و دانش‌آموزان با مقوله گیاهان دارویی ارتباطات نزدیک‌تری برقرار کنند. 

چهارشنبه 3 آذر 1395
بازدیدها 1237
دیدگاه ها 0
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4322
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: