امروز سه شنبه 21 آذر 1396  -  23 ربیع الاول 1439  -  12 دسامبر 2017

 


Print

«مهد پویا» با اجرای خاله سارا روی آنتن شبکه پویا می‌رود/ خردسالانی که صداپیشه عروسک‌ها شدند

برنامه «مهد پویا» به تهیه کنندگی و کارگردانی سارا روستاپور اویل سال آینده از شبکه پویا پخش می‌شود.

«سارا روستاپور» تهیه کننده و کارگردان برنامه تلویزیونی «مهد پویا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: جمعه همین هفته تصویربرداری بخش داخل استودیو به پایان می‌رسد و تدوین را شروع می‌کنیم. در اصل شبکه پویا برای ارتقای سطح کیفی برنامه زمان بیشتری را برای تولید در اختیار ما قرار دادند.
 
وی ادامه داد: بخش‌های کوتاهی از ضبط‌مان در مهد کودک‌ها باقی مانده است که در هفته آینده انجام خواهد شد. برنامه ما شامل دو بخش ضبط در مهد کودک و داخل استودیو است و سعی شده تا لوکیشن‌ها طوری طراحی شود که برای کودکان جذاب باشد.
 
مجری برنامه «گل آموز» همچنین با اشاره به حضور عروسک‌ها و صداپیشه‌های این مجموعه تلویزیونی بیان داشت: در این برنامه 5 عروسک ماپت داریم که هر کدام یک حیوان (گاو،‌ خرس، خرگوش، فیل، گربه) هستند و پنج بچه خردسال صداپیشه آنها هستند.
 
وی درباره دلیل این انتخاب نیز گفت: حُسن بچه‌ها این است که نمی‌توانند زیاد تصنعی صحبت کنند و همین طبیعی و واقعی بودنشان برایم از همه چیز مهمتر بود. این بچه‌ها را از مهدکودک، کلاس‌های بازیگری و ... انتخاب کرده و از آنها تست صدا گرفتیم.
 
به گزارش فارس، «مهد پویا» نام برنامه‌ای 30 دقیقه‌ای است که اوایل سال آینده هر روز در 90 قسمت از شبکه پویا پخش می‌شود.
 
از عوامل این برنامه می‌توان به: مریم نشیبا راوی، سپیده و ساناز شاه حسینی نویسنده، حمزه صالحی شاعر، احمد آکشته، ساناز و الناز نظری، تارا حیدری، آرش شریف زاده عروسک‌گردان.
 
در ساخت عروسک‌ها نیز از پیچیدگی‌های زیادی استفاده نکردیم.
 
شنبه 18 دى 1395
بازدیدها 376
دیدگاه ها 0
امتیاز 0 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 4482
منبع : فارس


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: